Round Robin z myszkami - mysz lipcowa

Tak tak, dopiero teraz się pojawiła. Lepiej późno niż wcale. Rozwlokło nam się to wyszywanie. Mnie takie ogólne opóźnienia wcale nie pomagają, wręcz przeciwnie, są demotywujące :(. Wiem jaką wcześniej miałam motywację do wyszywania kalendarza, a jaką mam teraz. Coraz więcej energii muszę generować, by zabrać się za kolejną myszkę. Chyba zaczynam marudzić...lepiej pójdę spać, a Wy pooglądajcie sobie moją myszkę na kalendarzu Gosijg.Tak jak napiasłam na multiply: jestem perfekcjonistką, więc zawsze jest jakieś ale....
Przy okazji informacja dla uczestniczek PIF-a. Niespodzianki będę wysyłać w przyszłym tygodniu. Wiem, że na nie czekacie. Powiem tylko: Nie Traćcie Nadziei :-)

Komentarze

 1. Ja też haftuję lipcową myszkę (a tu listopad!). Martwię się, że jestem taka niesolidna i nazywam tę zabawę w złości - "cholerne myszy". Złoszczę się na siebie, bo wydaje mi się, że się do takich zabaw nie nadaję. A Twoja "cholerna mysza" niczego sobie ;-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. co tam Twoje marudzenie - posłuchałabyś jak ja przy mysim i kocim RR marudzę hhihi ale będzie dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z jednej strony chciałabym, by zabawa już nade mną nie "wisiała" a z drugiej strony nie śpieszy mi się, by zająć się w tej chwili kolejną myszą. Mogę zrobić coś innego i mam tu pewne priorytety. Miło mi, że mycha się podoba.

  E.gunia - podobnych uczuć do Twoich doświadcza chyba większość osób zaangażowanych w zabawę :-)

  Madziula cieszę się, że nie mam jeszcze na głowie kotów, choć są naprawdę śliczne :-).Jak człek sobie pomarudzi to mu od razu lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny jest ten kalendarz z myszkami :) Wzory Natashy są niesamowite. Pozdrawiam!
  http://oura512.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Każda mysz jest zabawna :-). Trzeba przyznać, że ich projektantka ma wyobraźnię.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi będzie, gdy napiszesz kilka słów :)

Popularne posty z tego bloga

Darmowe projekty