Turtle Trot 2014

Postanowiłam wystartować w zabawie Turtle Trot, o której dowiedziałam się od Basi (szczegóły u niej). W skrócie: będę w żółwim tempie pracować nad pracami z listy. Każdego 10-tego dnia miesiąca pokażę postępy w tym zakresie. Mam zamiar popracować nad swoimi UFO-kami. Chcę też zacząć nowe schematy, które chodzą za mną od dłuższego czasu.

To moja lista Turtle Trot :

1. DMC-BK662 Crazy Horses (UFO)

2. AMAP - Couleurs Provence (UFO)3. Kobieta (akt) - (UFO)4. Janelle Giese - Homeward Trail in winter5. Lizzie Kate - 12 Jingle  - start


6. Amoreno - Song of the Sea (HAED) - start


7. Nancy Buhl - Rose Garden - start8. Permin of Copenhagen 70-5365 - start9. Permin of Copenhagen 70-5366 - start10. Hohla - Mystery Christmas Sock (UFO)


Mam nadzieję, że taka lista zmobilizuje mnie do częstszego wyszywania :). Proszę, życzcie mi powodzenia!

Komentarze

 1. 10 haftow, fiu fiu bardzo ambitny plan :-). Zycze powodzenia!!! Na pewno ci sie uda

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne hafty Agnieszko !!! Na pewno uda Ci się dokończyć wiele z nich, ponieważ żółwie wcale nie są takie wolne. Wiem, od ok 20 lat mamy greckiego żółwia w domu :):):)
  7 bym też chętnie wyhaftowała :)
  Życzę dużo czasu i pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tereniu wierze Ci! Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że dołączyłaś :) Schemat Janelle Giese prześliczny, nie widziałam go wcześniej. Widzę, że planujesz też Wipocalypse. Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu wszystko przez Ciebie ;). Zaszalałam! Zobaczymy jak mi wyjdzie Wipocalypse, ale jak na razie obie zabawy mobilizują mnie do działania. Ja za Ciebie też będę trzymać kciuki! Pozdrawiam :)

   Usuń
 5. Love the winter scene…it is stunning! All your work is beautiful!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Miło mi będzie, gdy napiszesz kilka słów :)

Popularne posty z tego bloga

Darmowe projekty